Naslovnica » naslovnica, vijesti Dramskog studija

Raspored Dramskog studija 2015.

sezona 2015./2016.

Nastava počinje 21. rujna 2015.

 

grupa A

subotom 10-12 sati, voditeljica Stela Švob

članovi:

  • Petra Biškupec
  • Stela Dendić
  • Ana Ilievska
  • Magdalena Lukić
  • Lana Magdić
  • Hana Mahmuljin
  • Juliana Pilaš
  • Ana Šuša
  • Petra Tolp
  • Sara Vojvodić

grupa B

utorkom 18-20 sati, voditeljica Irena Kolar Vudrag

članovi:

  • Mona Barišić
  • Laura Filipec
  • Pavle Jelenak
  • Bruno Knez
  • Marija Matov
  • Dora Milanković
  • Ivor Miletić
  • Matej Pek
  • Marko Stajčić
  • Tea Stunić
  • Polona Ščrbić
  • Lena Šećerkadić
  • Blaž Tustić
  • Ivana Vrkić

grupa C

utorkom 20-22 sata, voditeljica Iva Lehunšek Panić

članovi:

  • Iva Barbarić
  • Lorena Cvitkušić
  • Iva Čačija
  • Mateo Čalić
  • Mateja Filipović
  • Petra Franetić
  • Anamarija Jarak
  • Karmela Jolić
  • Karlo Kalinić
  • Sasha Lučić
  • Mateo Plavec
  • Sara Topčić

grupa F

ponedjeljkom 20-22 sata, voditelj Zoran Skalicki

članovi:

  • Marta Blajić
  • Mate Čićmir
  • Josip Ćetković
  • Grgur Dubravčić
  • Jakov Freund
  • Josipa Krčelić
  • Ivana Kurelja
  • Franka Luburić
  • Lidija Penić-Grgaš
  • Lea Rappl
  • Ivona Rašić
  • Vito Tičić
  • Vid Vukelić

grupa H

subotom 12-14 sati, voditelj Mario Kovač

članovi:

  • Nella Božić
  • Ivana Tea Čondić
  • Hana Delabarbara
  • Laura Lipovšek
  • Marija Lucija Marohnić
  • Niko Pezić
  • Ivona Pisk
  • Gabriella Rudar
  • Katarina Semren
  • Ivan Validžić
  • Matija Vukičević
  • Anamaria Vuletić

grupa I

ponedjeljkom i srijedom 19-20 sati, voditeljica Diana Čosić

članovi:

  • Gabrijela Bednjički
  • Ivan Belec
  • Vito Bonić
  • Matea Botica
  • Lulu Bradica
  • Ena Bukovec
  • Leon Franko Dedić
  • Maja Katanić
  • Iris Korkut
  • Mia Mikulec
  • Leon Perković
  • Nikola Prekratić
  • Karlo Tomić
  • Ema Živković

grupa L

srijedom 20-22 sata, voditeljica Diana Čosić

članovi:

  • Lucija Čondić
  • Leonarda Fronjek
  • Jurja Javorić
  • Tena Katanić
  • Lara Krstanović
  • Lara Petković
  • Jelena Podoreški
  • Lara Smrekar
  • Mila Sopta
  • Nina Škarupka
  • Dora Šušković
  • David Petar Vitković

grupa LP

utorkom i četvrtkom 17-18 sati, voditeljica Iva Lehunšek Panić

članovi:

  • Lea Bakula
  • Lucija Belec
  • Tin Boršić
  • Matea Grgoković
  • Dora Hlišć
  • Viktor Kontrec
  • Tristan Maigret
  • Natalie Prekupec

grupa M

petkom 19-21 sat, voditeljica Diana Čosić

članovi:

  • Dora Bubenik
  • Ema Hadžić
  • Anja Janković
  • Franka Karačić
  • Lucija Kelek
  • Vida Koštić
  • Filip Lovrić
  • Fanny Minić
  • Diana Novosel
  • Marija Palić
  • Barbara Peras
  • Noemi Prebisalić
  • Mihael Talan

grupa N

utorkom i četvrtkom 18-19 sati, voditelj Hrvoje Horvat

članovi:

  • Marta Augustinov
  • Maria Božiček
  • Martin Brašić
  • Dora Čelec
  • Tonka Čorak
  • Korina Hećimović
  • Dominik Hohnjec
  • Mara Ljubičić
  • Jurica Maretić
  • Ivona Novak
  • Juraj Panić
  • Lucija Žunić

grupa O

četvrtkom 20-22 sata, voditeljica Stela Švob

članovi:

  • Renee Brekalo
  • Mona Cigrovski
  • Iva Kruljac
  • Paula Maloča
  • Nikola Marohnić
  • Lucija Martinjak
  • Luka Mioč
  • Patricija Pavleković
  • Lea Petej
  • Ema Šimić
  • Nikola Škvarić
  • Tea Topić

 

grupa P

petkom 20-22 sata, voditelj Hrvoje Horvat

članovi:

  • Andrea Belamarić
  • Marin Belamarić
  • Mihaela Benić
  • Tamara Bućan
  • Petar Ferenčak
  • Nikola Luković
  • Darjan Marušić
  • Lara Marušić
  • Josip Novak
  • Dario Potočki
  • Enia Stanković
  • Vili Valter

grupa S

ponedjeljkom i srijedom 17-18 sati, voditelj Zoran Skalicki

članovi:

  • Tara Gržan
  • Mila Kranjčević
  • Iva Kreševljak
  • Ema Markanović
  • Katija Mikulec
  • Paola Mlinarić
  • Max Zeba

grupa V

utorkom i četvrtkom 19-20 sati, voditelj Hrvoje Horvat

članovi:

  • Paola Bakmaz
  • Ena Balija
  • Pia Čebulc
  • Kaja Eršek
  • Laura Edie Frtalić
  • Lucija Ivanović
  • Katarina Jukić
  • Matija Lovrić
  • Gita Mutvar
  • Ivan Perić
  • Roko Runjić
  • Vanesa Zorec

grupa VD

ponedjeljkom 18-20 sati, voditeljica Iva Lehunšek Panić

članovi:

  • Gregor Birkić
  • Iva Bogovac
  • Ana Maria Jantolek
  • Tara Lukić
  • Marcela Mazarekić
  • Janko Mesarić
  • Nika Pavlek
  • Sara Špehar
  • Ena Topolko
  • Iskra Vranković
  • Lea Vuinac

grupa Z

ponedjeljkom i srijedom 18-19 sati, voditelj Zoran Skalicki

članovi:

  • Paola Anić
  • Anita Car
  • Dino Danović
  • Katarina Jelčić
  • Petar Stjepan Klarić
  • Lucija Kosović
  • Luka Markuš
  • Paula Šafranić
  • Klara Šišmanović
  • Lea Vajdić