Naslovnica » vijesti Dramskog studija

Raspored Dramskog studija 2014.

sezona 2014./2015.

Nastava počinje 22. rujna 2014.

 

grupa A

subotom 10-12 sati, voditeljica Stela Švob
članovi:

  • Petra Biškupec
  • Stela Dendić
  • Ana Ilievska
  • Paula Kovač
  • Patricia Lidej
  • Magdalena Lukić
  • Hana Mahmuljin
  • Mia Parić
  • Lucija Pervan
  • Nika Šerbinek
  • Ana Šuša
  • Marina Šuša
  • Petra Tolp
  • Sara Vojvodić

grupa B

utorkom 18-20 sati, voditeljica Irena Kolar Vudrag
članovi:

  • Mona Barišić
  • Paula Harasim
  • Pavle Jelenak
  • Tara Lukić
  • Nela Matjanec
  • Dora Milanković
  • Ivor Miletić
  • Matej Pek
  • Tea Stunić
  • Leonarda Švigir
  • Katarina Tkalčec
  • Blaž Tustić
  • Iskra Vranković
  • Ivana Vrkić

grupa C

utorkom 20-22 sata, voditeljica Iva Lehunšek Panić
članovi:

  • Manuela Bajan
  • Jelena Bogdanić
  • Laura Elzner
  • Irma Jakić
  • Lara Jelušić
  • Lidija Penić-Grgaš
  • Bruna Perica
  • Filip Petrović
  • Korina Pretković
  • Maja Uzelac
  • Klara Vlahovski

grupa F

ponedjeljkom 20-22 sata, voditelj Zoran Skalicki
članovi:

  • Marta Blajić
  • Ana Čačić
  • Josip Ćetković
  • Grgur Dubravčić
  • Jakov Freund
  • Josipa Krčelić
  • Lea Rappl
  • Dorotea Sokol
  • Valentina Stojanović
  • Vito Tičić
  • Ema Umičević

grupa H

subotom 12-14 sati, voditelj Mario Kovač
članovi:

  • Lukrecija Bednjički
  • Marija Blažević
  • Hana Delabarbara
  • Lidija Jurčić
  • Laura Kodić
  • Laura Lipovšek
  • Leon Luković
  • Marija Lucija Marohnić
  • Gabriella Rudar
  • Katarina Semren
  • Ivan Validžić
  • Jakov Vranković
  • Matija Vukičević
  • Anamarija Vuletić

grupa I

ponedjeljkom i srijedom 18-19 sati, voditeljica Diana Čosić
članovi:

  • Gabrijela Bednjički
  • Ivan Belec
  • Vito Bonić
  • Matea Botica
  • Ena Bukovec
  • Leon Franko Dedić
  • Kaja Eršek
  • Emanuela Gudelj
  • Iris Korkut
  • Mia Mikulec
  • Leon Perković
  • Nikola Prekratić
  • Mia Rak
  • Ema Živković

grupa L

ponedjeljkom i srijedom 19-20 sati, voditeljice Diana Čosić
članovi:

  • Matija Čičić
  • Lucija Čondić
  • Leonarda Fronjek
  • Tena Katanić
  • Leonarda Klasan
  • Marija Klenkar
  • Lara Krstanović
  • Laura Kundich
  • Tia Landikušić
  • Tea Marković
  • Mila Sopta
  • Nina Škarupka
  • Dora Šušković

grupa M

petkom 19-21 sat, voditeljica Diana Čosić
članovi:

  • Petra Alimović
  • Ema Brčić
  • Dora Bubenik
  • Ema Hadžić
  • Paola Hunjak
  • Franka Karačić
  • Vida Koštić
  • Filip Lovrić
  • Fanny Minić
  • Diana Novosel
  • Marija Palić
  • Barbara Peras
  • Noemi Prebisalić
  • Mihael Talan

grupa N

utorkom i četvrtkom 18-19 sati, voditeljica Davorina Bakota
članovi:

  • Marta Augustinov
  • Lucija Brkljačić
  • Dora Čelec
  • Korina Hećimović
  • Dominik Hohnjec
  • Ivana Husaina
  • Ivona Novak
  • Dora Paić
  • Juraj Panić
  • Lucija Žunić

grupa O

četvrtkom 20-22 sata, voditeljica Stela Švob
članovi:

  • Renee Brekalo
  • Mona Cigrovski
  • Iva Gligora
  • Iva Kruljac
  • Luka Mioč
  • Patricija Pavleković
  • Lea Petej
  • Marta Pinjušić
  • Dora Reštigorac
  • Ivna Škalfa
  • Nikola Škvarić
  • Tea Topić

 

grupa P

petkom 19-21 sat, voditeljica Valentina Šokec
članovi:

  • Andrea Belamarić
  • Marin Belamarić
  • Mihaela Benić
  • Tamara Bućan
  • Lola Krog
  • Klara Krpan
  • Nikola Luković
  • Darjan Marušić
  • Lara Marušić
  • Josip Novak
  • Dario Potočki
  • Enia Stanković
  • Korina Sviben
  • Vili Valter

grupa PA

petkom 9-11 ili 15-17 sati, voditeljica Iva Lehunšek Panić
članovi:

  • Iva Barbarić
  • Lorena Cvitkušić
  • Petra Franetić
  • Karmela Jolić
  • Karlo Kalinić
  • Carla Perović
  • Mateo Plavec
  • Sara Topčić

grupa PB

petkom 9-11 ili 15-17 sati, voditeljica Iva Lehunšek Panić
članovi:

  • Iva Čačija
  • Leonarda Kovačev
  • Sasha Lučić
  • Ana Princip

grupa R

ponedjeljkom 20-22 sata, voditeljica Iva Lehunšek Panić
članovi:

  • Bosiljka Antolković
  • Davorina Bakota
  • Ankica Golubović
  • Vesna Puklavec
  • Ksenija Schmidtbauer
  • Alen Škugor

grupa S

ponedjeljkom i srijedom 17-18 sati, voditelj Zoran Skalicki
članovi:

  • Dharma Hodžić
  • Nela Kašmo
  • Katja Kolar
  • Mara Ljubičić
  • Ema Markanović
  • Sara Nikolov
  • Stella Olujić
  • Ida Pancer
  • Petra Radošević

grupa Š

srijedom 20-22 sata, voditeljica Valentina Šokec
članovi:

  • Lara Brcko
  • Andrea Cerić
  • Jurja Javorić
  • Gloria Macan
  • Ana Maria Mandić
  • Lucija Matić
  • Maksim Milivojević
  • Elena Novak
  • Lara Petković
  • Marija Pinjušić
  • Jelena Podoreški
  • Barbara Sajković
  • Patrik Turk
  • David Petar Vitković

grupa V

utorkom i četvrtkom 19-20 sati, voditeljica Davorina Bakota
članovi:

  • Ena Balija
  • Kristina Čale
  • Pia Čebulc
  • Laura Edie Frtalić
  • Lucija Ivanović
  • Katarina Jukić
  • Tia Kovačević Sudac
  • Marija Mehkek
  • Leon Švec

grupa VD

ponedjeljkom 18-20 sati, voditeljica Iva Lehunšek Panić
članovi:

  • Iva Ajduković
  • Gregor Birkić
  • Nika Čibarić
  • Ana Maria Jantolek
  • Lucija Kelek
  • Janko Mesarić
  • Leo Šimić
  • Tia Šišak
  • Sara Špehar
  • Tin Tarabochia
  • Ena Topolko
  • Lea Vuinac

 

 

 

Thumbs-up