Naslovnica » vijesti Dramskog studija

Raspored Dramskog studija 2013.

sezona 2013./2014.

Nastava počinje 16. rujna 2013.

 

Grupa B

utorkom i četvrtkom 18-19 sati, voditeljica: Petra Bokić
članovi: Iva Ajduković, Mona Barišić, Vida Ćurčić, Pavle Jelenak, Tara Lukić, Nela Matjanec, Dora Milanković, Ivor Miletić, Tea Stunić, Polona Ščrbić, Leonarda Švigir, Katarina Tkalčec, Iskra Vranković, Ivana Vrkić, Blaž Tustić

 

Grupa C

utorkom 20-22 sata, voditeljica: Iva Lehunšek Panić
članovi: Manuela Bajan, Paula Bubaš, Laura Elzner, Lidija Penić-Grgaš, Bruna Perica, Eugen Sever-Koren, Ivan Validžić, Klara Vlahovski, Anamaria Vuletić

 

Grupa F

ponedjeljkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Josipa Krčelić, Vito Tičić, Ema Umičević, Lea Rappl

 

Grupa G

petkom 20-22 sata, voditelj: Petar Atanasoski
članovi: Paula Kovač, Magdalena Lukić, Katarina Ljeljak, Ana Ljubičić, Antonija Majerić, Lorena Majetić, Faris Šećerkadić, Stela Dendić, Klara Tepuš, Lee Sumirat Adikusumah, David Čalić

 

Grupa H

subotom 12-14 sati, voditelj: Mario Kovač
članovi: Lukrecija Bednjički, Hana Delabarbara, Laura Lipovšek, Gabriella Rudar, Zvonimir Škegro, Sara Turčan, Jakov Vranković, Matija Vukičević, Gabriela Židak, Marija Blažević

 

Grupa I

ponedjeljkom i srijedom 18-19 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Gabrijela Bednjički, Lulu Bradica, Kaja Eršek, Matea Botica, Leon Perković, Ema Živković, Vito Bonić, Ena Bukovec, Ivan Belec, Mia Mikulec

 

Grupa K

petkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Mirna Čanađija, Irena Knapp, Iskra Knapp, Tena Palijan, Mirta Skelin, Petra Furdić, Zoe Lovrinović, David Filipčić

 

Grupa L

ponedjeljkom i srijedom 19-20 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Leonarda Fronjek, Tena Katanić, Leonarda Klasan, Lara Krstanović, Laura Kundich, Tia Landikušić, Sasha Lučić, Tea Marković, Mila Sopta, Korina Sviben, Nina Škarupka, Dora Šušković, Mia Parić

 

Grupa LA

subotom 9-11 sati, voditeljica: Lara Antić
članovi: Tara Berend, Petra Biškupec, Marta Jurišić, Marija Ljeljak, Ana Šuša, Marina Šuša, Petra Tolp, Ana Ilievska, Lidija Jurčić, Sara Belinc, Nika Šerbinek, Lucija Pervan, Sara Vojvodić

 

Grupa M

utorkom i četvrtkom 19-20 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Petra Alimović, Ema Brčić, Dora Bubenik, Ema Hadžić, Franka Karačić, Vida Koštić, Fanny Minić, Diana Novosel, Barbara Peras, Noemi Prebisalić, Mihael Talan, Anja Janković, Emma Buzina

 

Grupa N

utorkom i četvrtkom 17-18h, voditeljica Petra Bokić
članovi: Lara Janković, Lucija Žunić, Dominik Hohnjec, Dora Petrović, Karla Kračun, Viktorija Vitez, Tena Lacić, Paula Šafranić, Paula Keros, Karla Gačić, Marta Augustinov, Emanuela Gudelj, Dora Paić

 

Grupa P

petkom 18-20 sati, voditeljica: Valentina Šokec
članovi: Andrea Belamarić, Tamara Bućan, Gabriela Denić, Klara Krpan, Nikola Luković, Tomislav Ljeljak, Leonarda Popović, Dario Potočki, Enia Stanković, Sara Topčić, Dorotea Vlahović, Josip Novak, Lola Krog, Lara Marušić, Darjan Marušić

 

Grupa PA

petkom 9-11 ili 15-17 sati, voditeljica: Iva Lehunšek Panić
članovi: Iva Barbarić, Petra Franetić, Lara Jelušić, Karmela Jolić, Carla Perović, Lorena Cvitkušić, Karlo Kalinić, Petra Franetić, Mateo Plavec, Gabriela Hernaut

 

Grupa PB

petkom 9-11 ili 15-17 sati, voditeljica: Iva Lehunšek Panić
članovi: Lovro Bilić, Matija Bilić, Karla Kovačević, Klara Kundich, Lorna Pratnemer, Dorotea Sokol, Ana Klasnić, Marino Jakić

 

Grupa R

ponedjeljkom 20-22 sata, voditeljica: Iva Lehunšek Panić
članovi: Bosiljka Antolković, Ines Lenđer, Valeria Sindičić Lovrinović

 

Grupa Š

srijedom 20-22 sata, voditeljica: Valentina Šokec
članovi: Lara Brcko, Jurja Javorić, Gloria Macan, Lucija Matić, Ivona Pisk, Katarina Semren, David Petar Vitković, Ana Maria Mandić, Lara Petković, Barbara Sajković, Jelena Podoreški, Maksim Milivojević

 

Grupa VD

petkom 18-20 sati, voditeljica: Iva Lehunšek Panić
članovi: Lea Vuinac, Nika Čibarić, Janko Mesarić, Nika Picek, Leo Šimić, Gregor Birkić, Rafaela Šimić, Lucija Kelek, Mia Božić, Filip Lovrić, Doroteja Beroš, Mihaela Benić

 

Grupa Ž

četvrtkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Paula Batur, Žaklina Cvitkušić, Ana Smrk, Mihaela Šurina, Tina Kramarić, Doris Trlin, Tomislav Zorjan, Ivona Rašić

 

Nastava počinje 16. rujna 2013.