Naslovnica » stariji članci

Raspored Dramskog studija 2012.

sezona 2012./2013.

Nastava počinje 17. rujna 2012.

 

Grupa AE

četvrtkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Zoe Lovrinović, Andrea Rumenjak, Tina Perlić Čale, Ines Poljak, Antonija Keškić

Grupa B

utorkom i četvrtkom 18-19 sati, voditeljica: Petra Bokić
članovi: Iva Kraljević, Leonarda Švigir, Matej Pek, Iskra Vranković, Tara Lukić, Vida Ćurčić, Ivor Miletić, Fanny Minić, Moira Domiter Labudović, Blaž Tustić

Grupa C

ponedjeljkom i srijedom 9-10 ili 15-16 sati, voditeljica: Maja Kovač
članovi: Manuela Bajan, Laura Elzner, Tihana Mažar, Lidija Penić-Grgaš, David Rubelj Drnovšek, Eugen Sever-Koren, Klara Vlahovski, Bruna Perica, Dominik Čibarić, Andrea Cindrić, Katarina Semren, Stella Kanaet

Grupa D

petkom 18-20 sati, voditeljica: Maja Kovač
članovi: Iva Barbarić, Andrea Belamarić, Lorena Cvitkušić, Karla Kovačević, Carla Perović, Lorna Pratnemer, Mateo Stanković, Sasha Lučić, Dino Doroda, Karlo Kalinić, Petra Franetić, Tena Zubčić

Grupa F

ponedjeljkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Paula Bubaš, Katarina Čvek, Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Ema Jugović, Josipa Krčelić, Katarina Stojević, Ema Umičević, Lea Rappl, Vito Tičić, Vid Vukelić, Silvester Baškarad, Luka Bare

Grupa G

petkom 20-22 sata, voditelj: Petar Atanasoski
članovi: David Čalić, Magdalena Lukić, Katarina Ljeljak, Ana Ljubičić, Noa Mehkek, Faris Šećerkadić, Karlo Tot, Gabriela Kašnar, Nikola Marohnić, Lee Sumirat Adikusumah, Antonija Majerić, Paula Kovač

Grupa H

subotom 11-13 sati, voditeljica: Sanja Sumrak
članovi: Lukrecija Bednjički, Hana Delabarbara, Laura Lipovšek, Gabriella Rudar, Zvonimir Škegro, Sara Turčan, Ivan Validžić, Anamaria Vuletić, Marija Lucija Marohnić, Matija Vukičević, Ana Bertić, Jakov Vranković

Grupa I

ponedjeljkom i srijedom 17-18 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Gabrijela Bednjički, Kaja Eršek, Marlena Ivanda, Darijan Ozimec, Aleksandar Trajčević, Dora Paić, Matej Končić, Maja Katanić, Emanuela Gudelj

Grupa J

ponedjeljkom i srijedom 9-10 ili 15-16 sati, voditeljica: Maja Kovač
članovi: Lovro Bilić, Matija Bilić, Ana Klasnić, Klara Kundich, Kiara Turković, Martin Ivček, Lorena Majetić

Grupa K

petkom 20-22 sata, voditelj: Zoran Skalicki
članovi: Mirna Čanađija, Petra Furdić, Irena Knapp, David Filipčić, Tena Palijan, Mirta Skelin, Karlo Mavračić, Mario Čigir, Petar Macukić, Fran Bare, Tena Maček, Petra Ilić

Grupa L

ponedjeljkom i srijedom 18-19 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Tena Katanić, Lara Krstanović, Laura Kundich, Tea Marković, Mila Sopta, Nina Škarupka, Dora Šušković, Tia Landikušić, Mia Parić, Dora Bubenik, Lucija Ercegovac Arbutina, Luka Ercegovac Arbutina, Dora Mađarić

Grupa M

utorkom i četvrtkom 19-20 sati, voditeljica: Diana Osmanović
članovi: Petra Alimović, Matea Gučec, Vida Koštić, Barbara Peras, Fran Vuković, Noemi Prebisalić, Diana Novosel, Ema Brčić, Franka Karačić, Ema Hadžić, Mihael Talan

Grupa MK

petkom 18-20 sati, voditeljica: Petra Bokić
članovi: Korina Sviben, Ivana Vrkić, Tonka Rimac, Polona Ščrbić, Ana Klasić, Katarina Tkalčec, Nela Matjanec, Pavle Jelenak, Mona Barišić, Tea Stunić

Grupa N

utorkom i četvrtkom 17-18 sati, voditeljica: Kristina Habek
članovi: Zara Fabijanić, Dora Jurinić, Sarah Mašić, Lu Pintar, Mia Požgaj, Lara Strmečki, Zara Šekrst, Ana Škarpa, Petra Vokić, Sarah Mašić, Ivan Perić

Grupa P

ponedjeljkom i srijedom 19-20 sati, voditeljica: Valentina Šokec
članovi: Tamara Bućan, Gabriela Denić, Klara Krpan, Tomislav Ljeljak, Dario Potočki, Vili Valter, Dorotea Vlahović, Enia Stanković, Igor Stanković, Filip Ljudevit Kotnik, Nikola Luković, Iva Nikolina Merčep, Sara Topčić

Grupa R

ponedjeljkom 20-22 sata, voditeljica: Maja Kovač
članovi: Bosiljka Antolković, Ines Lenđer, Vesna Puklavec, Valeria Sindičić Lovrinović, Ratko Marolin, Alen Škugor, Marina Ilić, Lidija Samac, Luka Bedrica, Maja Košek

Grupa SM

subotom 9-11 sati, voditeljica: Maja Katić
članovi: Ines Jazvić, Marta Jurišić, Hana Mahmuljin, Hana Mustafa, Ana Šuša, Marina Šuša, Lucija Galiot, Lidija Jurčić, Lara Jelušić

Grupa Š

srijedom 20-22 sata, voditeljica: Valentina Šokec
članovi: Lara Brcko, Ana Maria Mandić, Lucija Matić, Maksim Milivojević, Jelena Podoreški, Dorotea Šafranić, David Petar Vitković, Gloria Macan, Helena Ljulj, Andrea Cerić, Jurja Javorić, Lara Petković, Ivona Pisk

Grupa ZIZ

subotom 9-11 sati
članovi: Ana Princip, Josipa Krluk, Pia Puljić, Petra Tolp, Leonarda Popović, Marija Ljeljak, Mateja Petrović, Tijana Petrović, Sara Vojvodić, Franka Beranek, Karmela Jolić, Petra Biškupec, Helena Habulan, Tara Berend

Grupa Ž

petkom 20-22 sata, voditeljica: Maja Kovač
članovi: Paula Batur, Žaklina Cvitkušić, Anita Juričan, Ana Milardović, Leonarda Tandara, Petra Lulić, Lucija Prskalo, Ana Smrk, Fran Vuger, Mateja Brekalo

 

 

Nastava počinje 17. rujna 2012. 

____________________________________

Kontakt:
Maja Kovač
Cerska 1, 10040 Zagreb
tel.: 01 2050 044
e-mail: majakovac@kazalistedubrava.hr