Naslovnica » stariji članci

Produkcije DS-a 2011.

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava
sezona 2010./2011.

 

subota, 26. ožujka 2011.

17,00 grupa I (Nina Benović)
Braća Grimm i grupa I / CRVENKAPICA
izbor glazbe / Nina Benović i Voislav Trajkovski
igraju / Lucija Čular, Petra Jović, Vida Koštić, Tara Lukić, Barbara Peras, Leonarda Švigir, Vili Valter, Igor Orešić

17,30 grupa N (Petra Pokrovac)
Sunčana Škrinjarić i grupa N / KAD STVARI SANJAJU
igraju / Tamara Bućan, Ema Cerić, Ema Kaucki, Laura Kundich, Leon Kužilek, Nina Škarupka, Emma Buzina, Iva Hunjak, Krešimir Čavužić

 

srijeda, 20. travnja 2011.

19,00 grupa L (Diana Osmanović)
Diana Osmanović / DESET GUSARA
igraju / Jana Brletić, Gabriela Denić, Tena Katanić, Leonarda Klasan, Lara Krstanović, Tia Ladikušić, Nikola Marohnić, Darjan Marušić, Mila Sopot, Dora Šušković, Tea Marković

19,30 grupa B (Petar Atanasoski)
OGLEDNI SAT – IMPROVIZACIJE
igraju / Adam Antolković, Lina Ćuk, Adriana Drmić, Josip Harapin, Sara Husar, Antonija Livaković, Stela Martinić, Matea Opačak, Monika Purgar, Katarina Šegota, Helena Žarko

20,00 grupa SS (Sanja Sumrak)
Sanja Sumrak i grupa SS / MRZIM, MRZIM, SAD MRZIM
igraju / Daria Čulo, Ana Ćurić, Laura Gradinšćak, Monika Harapin, Marijana Špehar, Monika Špehar

 

subota, 14. svibnja 2011.

19,00 grupa Š (Valentina Šokec)
Irena Kolar Vudrag / BAJKA ZBRČKALICA
igraju / Lara Brcko, Andrea Cerić, Jurja Javorić, Helena Ljulj, Ana Maria Mandić, Lara Marušić, Lucija Matić, Maksim Milivojević, Barbara Sajković, Dorotea Šafranić

19,30 grupa  J (Iva Lehunšek Panić)
Japanska narodna priča / SOVINA TRGOVINA BOJAMA
igraju / Lovro Bilić, Matija Bilić, Monika Cimerman, Kristina Gucić, Lara Husar, Ana Klasnić, Klara Kundich, Ana Marinić, Lara Tomkić, Klara Vlahovski

20,00 grupa C (Iva Lehunšek Panić)
Iva Lehunšek Panić / DVORANA ZABORAVLJENIH KNJIGA
igraju / Manuela Bojan, Matea Brekalo, Laurdesa Bužalja, Patricija Igić, Stella Kanaet, Dora Malović, Tihana Mažar, Lidija Penić-Grgaš, Filip Petrović, Matea Švagelj

 

subota, 21. svibnja 2011.

19,00 grupa M (Mario Kovač)
Hans Christian Grimm / CRVENKAPICA I TRI PRAŠČIĆA
autor glazbe / Johhan Sebastian Grah
igraju / Petra Alimović, Matea Gučec, Bartol Hađina, Bartol Juraga, Julijana Marjanović, Helena Mihetec, Paula Roubin, Ida Vanjur, Fran Vuković, Jan Zaller, Aleksandra Žagar, Ana Baran

19,30 grupa P (Valentina Šokec)
Jerko Rošin, Valentina Šokec / SVAĐA NA TANJURU
igraju / Patricia Čretni, Maria Klenkar, Filip Ljudevit Kotnik, Klara Krpan, Tomislav Ljeljak, Gloria Macan, Emily Pietraj, Enia Stanković, Igor Stanković, Sara Topčić, Luka Volarević

20,00 grupa V (Iva Lehunšek Panić)
Ian Falconer, Iva Lehunšek Panić / OLIVIA
igraju / Paula Brnas, Elizabeta Čibarić, Katarina Čvek, Grgur Dubravčić, Nikolina Marjanović, Katarina Stojević, Sara Šparavac, Paula Todorović

 

subota, 28. svibnja 2011.

19,00 grupa H (Mario Kovač)
Banda Zekoslava Mrkve / ALISA U ZEMLJI LUDESA
igraju / Lukrecija Bednjički, Hana Delabarbara, Lucija Dumančić, Laura Lipovšek, Marija-Lucija Marohnić, Dorian Mutapčić, Tin Rubić, Gabriella Rudar, Lucija Špoljarić, Sara Turčan, Matija Vukičević

19,30 grupa D (Denis Patafta)
Pauline Mol / BOK, ČUDOVIŠTE
igraju / Tara Berend, Lorena Cvitkušić, Karla Kovačević, Carla Perović, Lorna Pratnemer, Magdalena Primorac, Petra Slovenec, Ines Vahtarić, Tena Zubčić, Iva Barbarić, Leonarda Cvitković, Dorotea Šabanić, Tihana Burušić

20,00 grupa F (Zoran Skalicki)
Vesna Parun / MIKI TRASI I OSTALI… ŠŠŠŠŠ
igraju / Paula Bubaš, Klara Burković,  Hrvoje Čavužić, Sara Ćavar, Josip Ćetković, Mateja Dodig, Vilim Hrastek, Karla Mamić, Petra Mihetec, Vito Tičić, Lovro Turkalj, Vid Vukelić

 

 

 

 

nedjelja, 29. svibnja 2011.

20,00 grupa Z (Iva Lehunšek Panić)
Iva Lehunšek Panić i grupa Z / MRAK PREDSTAVA
igraju / Paula Batur, Andrea Cindrić, Žaklina Cvitkušić, Lara Dulić, Lucija Martinac, Jelena Pejčinović, Matea Petrović, Eugen Sever-Koren, Tena Tuškan

20,30 grupa G (Petar Atanasoski)
grupa G, prema motivima ruskih narodnih priča / DO KOLJENA NOGE U ZLATU, DO LAKATA RUKE U SREBRU
igraju / David Čalić, Helena Križan, Magdalena Lukić, Katarina Ljeljak, Ana Ljubičić, Noa Mehkek, Roko Serdar, Faris Šećerkadić, Ema Tiljak, Filip Tiljak, Karlo Tot

 

subota, 4. lipnja 2011.

20,00 grupa VM (Vanja Matujec)
Blanche Marvin / LEGENDA O PLAVOJ VODI I LICU S OŽILJKOM (prevela Vanja Matujec)
igraju / Ana Bertić, Ana Drmić, Matea Jurić, Marija Majcan, Marija Mazarekić, Lea Rappl, Ivan Validžić, Anamarija Vuletić, Jakov Freund, Ana Kolak

20,30 grupa SM (Sanja Mataga)
Grupa SM / BIG STVAR
igraju / Petar Burić, Lucija Galiot, Ivan Horvat, Filip Karaj, Ines Kreševljak, Ines Jazvić, Lara Jelušić, Hana Mahmuljin, Hana Mustafa, Tin Paus-Kunšt, Jakov Vranković

21,00 grupa LUT (Nina Benović)
Grupa LUT / KOLAŽ
izbor glazbe / Voislav Trajkovski
igraju /  Sara Aničić, Ema Drokan, Dino Drokan, Luka Bare, Dorian Pejković, Juraj Patalen, Ema Umičević, Jelena Bogdanić, Karla Turudić, Albina Kožar

nedjelja, 5. lipnja 2011.

19,00 grupa T (Zoran Skalicki)
Zoran Skalicki i grupa T / TI MISLIŠ DA JE OVO CIRKUS?
igraju / Filip Božek, Mirna Čanađija, Tena Palijan, Morana Papiga, Marta Radoš, Mirta Skelin, Marcela Vlašić

20,00 grupa SSR (Sanja Sumrak)
Edgar Allan Poe / CRNI MAČAK
glazba / Voislav Trajkovski
igraju / Nikola Bebek, Tea Bunjački, Marija Čulina, Vedrana Klarić, Lucija Mahmuljin, Lorena Miletić, Katarina Pavić, Dora Peračković, Tonko Plećković

21,00 grupa A (Sanja Mataga)
Reginald Rose / 12
igraju / Filip Đekić, Maša Ilić, Aldin Kasumović, Anita Kuruc, Jasna Lehunšek, Zoe Lovrinović, Matea Martin, Iva Nimac, Luka Nuić, Diana Osmanović, Andrea Rumenjak, Valentina Šokec
gosti / Iva Lehunšek Panić, Robert Španić

subota, 11. lipnja 2011.

20,00 grupa K (Zoran Skalicki)
Radovan Ivšić / VODNIK POBJEDNIK
igraju / Fran Bare, Petra Furdić, Irena Knapp, Iskra Knapp, Ivan Pavao Kuliš, Petar Macukić, Tena Maček, Petar Slopšek, Marija Volarević

20,30 grupa Ž (Iva Lehunšek Panić)
Sunčana Škrinjarić / PLESNA HALJINA ŽUTOG MASLAČKA
dramatizacija / Tatjana Lisac
glazba / Vlatko Panić
igraju /  Ana Cindrić, Lucija Gegić, Petra Ilić, Patricija Jantol, Anita Juričan, Luka Lovrinović, Magdalena Margić, Cvita Pastuović, Lucija Prskalo, Lucija Punjek, Leo Vitasović

četvrtak, 16. lipnja 2011.

21,00 grupa DUB (Zoran Skalicki)
Nina Horvat / DOK NAS SMRT NE RASTAVI
igraju / Antonija Keškić, Tana Mažuranić, Tina Perlić, Dora Prodan, Stela Švob, Petar Atanasoski, Hrvoje Horvat, Robert Španić, Luka Vucić

 

– likovno oblikovanje svih produkcija:
Grupa GLOP Dramskog studija DKD-a
pod vodstvom Ive-Matije Bitange
(Tea Janković, Tarita Mašković, Paolo Tišljarić, Ema Drokan, Stela Pavičić, Dora Purma, Nina Šestanović, Ivona Pejić, Tatjana Lisac)

 

 

 

– tehničko vodstvo:
Dino Čosić (ton-majstor)
Dražen Čretni (majstor rasvjete)
Domagoj Klasić (scenski tehničar)