Naslovnica » vijesti Dramskog studija

Produkcije Dramskog studija 2017.

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – Sezona 2016./2017.

raspored

 

subota, 20. svibnja 2017.

18,00 sati / PRODUKCIJA PLESNOG CENTRA
Ritmička radionica I – Mišići
Ritmička radionica 2 – Pipi Duga Čarapa
pod vodstvom Snježane Pisk

18,30 sati / Vladimir Čerkez: PRIČA O MALOJ PEČURKI
Diana Čosić i Cvita Paustović / grupa J i SP I
igraju / Chiara Golomejić, Sara Kožić, Lota Kukolja, Mia Lipovšek, Tonka Mustapić, Katja Panić, Alisa Tišljar, Michelle Zeba, Ema Vuzem, Luka Blanuša, Emma Dedić, Leda Gradski, Lucija Jarak, Lucija Lukić, Laura Ljubičić, Tin Puljek, Iva Milanković, Marta Mehkek i Ines Tia Pažur 

19,00 sati / Una Štalcar – Furač u suradnji sa plesačicama: PUSTOLOVINA IZ DŽUNGLE
Una Štalcar – Furač / grupa SP II
igraju / Lucija Galić, Tara Gržan, Julija Kosović, Paola Mlinarić, Silvia Tomkić, Maja Vučinić

 

petak, 26. svibnja 2017.

20,00 sati / Una Štalcar – Furač : MORE

Una Štalcar – Furač / grupa SP II
kostimi / Škola Suvremenog plesa Ane Maletić
igraju / Lana Barić, Tijana Brezarić, Jelena Cvitković, Tena Katanić, Petra Pisuljak, Lara Smrekar

 

 

 

subota, 27. svibnja 2017.

18,00 sati / Grigor Vitez : OGLEDALCE
Zoran Skalicki / grupa S
igraju /Lucija Gojević, Tara Gržan, Laura Jajaš, Iva Kreševljak, Eva Matić, Katija Mikulec, Korina Oreški, Max Zeba

19,00 sati / Zlatko Krilić : JAJE
Hrvoje Horvat / grupa N
igraju /Marta Augustinov, Maria Božiček, Ema Capjak, Dora Čelec, Tonka Čorak, Roko Galović, Marin Kramarić, Jurica Maretić, Mihael Modrić, Juraj Panić, Ana Šagadin, Lucija Žunić

20,00 sati / Irena Kolar Vudrag : BAJKA ZBRČKALICA
Irena Kolar Vudrag / grupa B
igraju /Mona Barišić, Marija Matov, Dora Milanković, Ivor Miletić, Matej Pek, Marko Stajčić, Ivana Vrkić, Ana Sablić Hadžalić, Polona Ščrbić, Lena Šećerkadić, Blaž Tustić

 

 

petak, 2. lipnja 2017.

17,30 sati / Davorina Bakota : ČIČI DAČI DOM
(korišteni neki elementi Šegrta Hlapića I. Brlić Mažuranić, te Grge Čvarka Ratka Zvrka)
Davorina Bakota / grupa R
igraju / Maja Andovski, Iva Jelinović, Jan Lipovšek, Lucija Mandić, Petra  Marković Tomak, Maria Natali Murković, Paula Pešić, Ema Markanović, Ivan Perić, Florentina Uznujan

18,00 sati / Ian Falconer : OLIVIJA
Iva Lehunšek Panić / grupa LP
igraju / Lucija Belec, Lara Brlek, Dora Hlišć, Dominik Hohnjec, Tristan Maigret, Ea Pastuović, Paola Perković, Natalie Prekupec, Matija Rašić, Franko Studen, Ema Šagadin, Lucija Tuškan

19,00 sati / Milica Curšić : ISTJERIVANJE OPAKE ŽIVINE
Hrvoje Horvat / grupa V
igraju / Paola Bakmaz, Ena Balija, Ana Fabrio, Laura Filipec, Laura Edie Frtalić, Mara Jordan, Nela Kaspret, Mia Mikulec, Magdalena Mrkus, Gita Mutvar

20,00 sati / Martina Radošević Bedić i Una Štalcar Furač : ZZZZZ DOSADA
Martina Radošević Bedić i Una Štalcar Furač / grupa Scenski pokret – Ansambl I
igraju / Lara Bajs, Marta Bubnjar, Dora Čelec, Laura Filić, Korina Gečević, Viktorija Gečević, Maja Katanić, Regina Matić, Elene Mavretić, Lana Ninković, Katarina Pavlović, Iva Rašić, Lucija Tarle 

 

 

subota, 3. lipnja 2017.

19,00 sati / Ray Loriga : PALI S NEBA
Diana Čosić / grupa I
igraju /Gabrijela Bednjički, Ivan Belec, Vito Bonić, Matea Botica, Ena Bukovec, Franko Leon Dedić, Iris Korkut, Leon Perković, Nikola Prekratić, Roko Runjić, Karlo Tomić, Tea Tomić, Ema Živković

20,00 sati / Ana Đokić Pongrašić : VITEZ ŽELJEZNOG SRCA
Zoran Skalicki / grupa Z
igraju /Paola Anić, Lea Bakula, Matea Grgoković, Katarina Jelčić, Mia Kamenjarin, Patrik Landeka, Donatta Marić, Paula Šafranić, Lea Vajdić

 

petak, 9. lipnja 2017.

18,00 sati / Madonna Ritchie : ENGLESKE RUŽE
Diana Čosić / grupa M
igraju / Dora Bubenik, Leon Čapić, Ema Hadžić, Anja Janković, Franka Karačić, Lucija Kelek, Vida Koštić, Fanny Minić, Marija Palić, Barbara Peras, Ana Lea Polan, Noemi Prebisalić, Mihael Talan 

19,00 sati / David Ogden : PTICE SNOVA
Iva Lehušek Panić / grupa VD
igraju /Gregor Birkić, Iva Bogovac, Iva Brzac, Paola Cesar, Kaja Eršek, Tea Galović, Ana Maria Jantolek, Marcela Mazarekić, Janko Mesarić, Sara Špehar, Ena Topolko, Barbara Zorić

 

 

subota, 10. lipnja 2017.

19,00 sati / Ephraim Kishon : ZA TURISTE I AVANTURISTE
Iva Lehunšek Panić / grupa C
igraju /Iva Barbarić, Lorena Cvitkušić, Mateo Čalić, Anamarija Jarak, Karmela Jolić, Sasha Lučić, Luka Mioč, Mateo Plavec, Rea Plavić, Sara Topčić 

20,00 sati / Antonio Amaurri : KAKO UBITI SUPRUGU / SUPRUGA
Stela Švob / grupa O
igraju /Katarina Botica, Renee Brekalo,  Mona Cigrovski, Iva Gligora, Iva Kruljac, Paula Maloča, Lucija Martinjak, Patricija Pavleković, Lea Petej, Nikola Škvarić,Tea Topić, Laura Žaja

21,00 sati / Bertolt Brecht : HORACIJI I KURIJACIJI
Zoran Skalicki / grupa P
igraju / Mihael Benić, Marin Brkić, Petar Ferenčak, Leonarda Fronjek, Lara Krstanović, Nikola Marohnić, Josip Novak, Mila Sopta, Enia Stanković, Nina Škarupka, Dora Šušković, Klara Trnski, Leonardo Dubravec, Jakov Grgić 

 

nedjelja, 11. lipnja 2017.

19,00 sati /Nina Horvat : DO POSLJEDNJE KAPI KRVI
Stela Švob / grupa A
igraju /Petra Biškupec, Stela Dendić, Ana Ilievska, Magdalena Lukić, Lana Magdić, Carla Perović, Ana Šuša

20,00 sati /Ivana Gudelj : KAO DA SE DRŽIMO ZA RUKE
Petar Atanasoski / grupa H
igraju /Ivana Kurelja, Laura Lipovšek, Hana Mahmuljin, Ivona Pisk, Matija Vukičević

21,00 sati /Dennis Kelly : DNA
Zoran Skalicki / grupa F
igraju /Ivana Bikić, Mate Čičmir, Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Josipa Krčelić, Ana Ljubičić, Lea Rappl, Vito Tičić, Raffaele Vincent Vinciguerra

 

 

________________________________

tehnička podrška

ton-majstor / Dino Čosić
majstor rasvjete / Dominik Lenac
scenska tehnika / Marko Zeba i Zdravko Kovačević

________________________________

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava
01 2050 044, 2050 038 / dramski.studio@kazalistedubrava.hr