Naslovnica » vijesti Dramskog studija

Produkcije Dramskog studija 2015.

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – Sezona 2014./2015.

raspored

 

petak, 15. svibnja 2015.

19,00 sati / Davorina Bakota i Norci: A GDJE JE LEO?
Davorina Bakota / grupa N (Norci)
igraju / Marta Augustinov, Lucija Žunić, Ivona Novak, Dora Ćelec, Lucija Brkljačić, Korina Hećimović, Dominik Hohnjec, Dora Paić, Juraj Panić

ds N 2015

 

petak, 29. svibnja 2015.

Dan otvorenih vrata NSD-a

18,00 sati / Davorina Bakota i Vrageci: SUNCE MICIKA!
Davorina Bakota / grupa V (Vrageci)
igraju / Ena Balija, Kristina Čale, Pia Čebulc, Laura Edie Frtalić, Lucija Ivanović, Katarina Jukić, Matija Lovrić

ds V 2015

19,00 sati / Dragutin Horkić, Edo Kovačević: DRAGOCJENE SESTRICE / PRIČA JEDNE MINUTE
Iva Lehunšek Panić / grupa VD
igraju / Gregor Birkić, Iva Bogovac, Ana Maria Jantolek, Lucija Kelek, Marcela Mazarekić, Janko Mesarić, Tia Šišak, Sara Špehar, Tin Tarabochia, Ena Topolko, Lea Vuinac, Tea Galović, Nika Pavlek

ds VD

20,00 sati / Grupa H, Shakespeare, Aristofan: HUMOR KROZ STOLJEĆA
Mario Kovač / grupa H
suradnici / Nikša Marinović i Tomislav Babić (glazba), Maja Kovač (koreografija i asistentica režije)
igraju / Lukrecija Bednjički, Hana Delabarbara, Laura Lipovšek, Leon Luković, Malu Marohnić, Gabriella Rudar, Katarina Semren, Ivan Validžić, Jakov Vranković, Matija Vukičević, Anamaria Vuletić

ds H 2015

 

subota, 30. svibnja 2015.

Dan otvorenih vrata NSD-a

18,00 sati / Grigor Vitez: IGRA SE NASTAVLJA
Zoran Skalicki / grupa S
igraju / Katja Kolar, Mara Ljubičić, Ema Markanović, Sara Nikolov, Petra Radošević, Marko Škugor, Max Zeba

ds S 2015

19,00 sati / Diana Čosić: ZLO I NAOPAKO
Diana Čosić / grupa I
igraju / Gabrijela Bednjički, Ivan Belec, Vito Bonić, Matea Botica, Ena Bukovec, Leon Franko Dedić, Kaja Eršek, Iris Korkut, Mia Mikulec, Leon Perković, Nikola Prekratić, Ema Živković, Emanuela Gudelj

ds I

20,00 sati / Valentina Šokec (prema tekstu Ane Vukajlović): MATURALAC
Valentina Šokec / grupa Š
igraju / Lara Brcko, Andrea Cerić, Jurja Javorić, Gloria Macan, Ana Maria Mandić, Lucija Matić, Maksim Milivojević, Elena Novak, Lara Petković, Marija Pinjušić, Jelena Podoreški, Patrik Turk, David Petar Vitković, Barbara Sajković

ds Š

 

srijeda, 3. lipnja 2015.

19,00 sati / Zvonimir Balog i Grupa Z: GRETAFONIRANJE
Zoran Skalicki / grupa Z
igraju / Paola Anić, Marta Bakula, Katarina Jelčić, Petar Stjepan Klarić, Patrik Landeka

20,00 sati / Diana Čosić: … JE PRIJATELJSTVO!!!
Diana Čosić / grupa L
igraju / Matija Čičić, Lucija Čondić, Leonarda Fronjek, Tena Katanić, Leonarda Klasan, Lara Krstanović, Laura Kundich, Tia Landikušić, Tea Marković, Mila Sopta, Nina Škarupka, Dora Šušković

ds L

 

četvrtak, 11. lipnja 2015.

20,00 sati / Ephraim Kishon: KOD KUĆE JE NAJGORE
Stela Švob / grupa O
igraju / Renee Brekalo, Mona Cigrovski, Iva Gligora, Iva Kruljac, Lucija Martinjak, Luka Mioč, Patricija Pavleković, Lea Petej, Marta Pinjušić, Ivna Škalfa, Nikola Škvarić, Tea Topić

ds O 2015

 

petak, 12. lipnja 2015.

u Centru za kulturu Trešnjevka

20,00 sati / Diana Čosić (prema motivima iz istoimenog teksta): GENERAL KIRO MIŠ
Diana Čosić / grupa M
igraju / Petra Alimović, Ema Brčić, Dora Bubenik, Ema Hadžić, Franka Karačić, Vida Koštić, Filip Lovrić, Fanny Minić, Diana Novosel, Marija Palić, Barbara Peras, Noemi Prebisalić, Mihael Talan

 

subota, 13. lipnja 2015.

Dani Dubrave – Dani kazališta

18,00 sati / Irena Kolar Vudrag: ŠTO MI IMAŠ ZA REĆI?
Irena Kolar Vudrag / grupa B
igraju / Mona Barišić, Paula Harasim, Pavle Jelenak, Tara Lukić, Nela Matjanec, Dora Milanković, Ivor Miletić, Matej Pek, Tea Stunić, Leonarda Švigir, Katarina Tkalčec, Blaž Tustić, Iskra Vranković, Ivana Vrkić

ds B 2015

19,00 sati / Valentina Šokec i Grupa P: U ZEMLJI FJORDOVA
Valentina Šokec / grupa P
igraju / Andrea Belamarić, Marin Belamarić, Mihaela Benić, Tamara Bućan, Lola Krog, Klara Krpan, Nikola Luković, Darjan Marušić, Lara Marušić, Josip Novak, Dario Potočki, Enia Stanković, Korina Sviben, Vili Valter

ds P 2015

20,00 sati / Grupe PA i PB: ON LINE
Iva Lehunšek Panić / grupe PA i PB
igraju / Iva Barbarić, Matija Brnas, Lorena Cvitkušić, Petra Franetić, Karmela Jolić, Karlo Kalinić, Carla Perović, Mateo Plavec, Sara Topčić, Mateo Čalić, Sasha Lučić, Iva Čačija, Leonarda Kovačev, Mateo Ištvanić, Karla Sitar, Filip Biškup

 

utorak, 16. lipnja 2015.

Dani Dubrave – Dani kazališta

20,00 sati / Iva Lehunšek Panić, Leo Vukelić i Grupa R: BANKALIŠTE
Iva Lehunšek Panić / grupa R
igraju / Bosiljka Antolković, Tamara Herceg Bojković, Marina Ilić, Maria Pavić, Vesna Puklavec, Ksenija Schmidtbauer, Alen Škugor, Davorina Bakota

 

srijeda, 17. lipnja 2015.

Dani Dubrave – Dani kazališta

19,00 sati / Geoff Bamber: MACBETH
Stela Švob / grupa A
igraju / Petra Biškupec, Stela Dendić, Ana Ilievska, Paula Kovač, Patricia Lidej, Magdalena Lukić, Hana Mahmuljin, Mia Parić, Lucija Pervan, Ana Šuša, Petra Tolp, Sara Vojvodić

ds A 2015

20,00 sati / Susanna Kaysen: PREKINUTA MLADOST
Iva Lehunšek Panić / grupa C
igraju / Laura Elzner, Irma Jakić, Lara Antonija Matić, Lara Jelušić, Lidija Penić-Grgaš, Bruna Perica, Korina Pretković, Klara Vlahovski

21,00 sat / Grupa F: ZAŠTO ŠUTI?
Zoran Skalicki / grupa F
igraju / Marta Blajić, Ana Čačić, Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Josipa Krčelić, Franka Luburić, Lea Rappl, Dorotea Sokol, Vito Tičić, Ema Umičević, Vid Vukelić

 

________________________________

tehnička podrška

ton-majstor / Dino Čosić
majstor rasvjete / Dominik Lenac
scenska tehnika / Marko Zeba i Zlatan Kvočić

________________________________

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava
01 2050 044, 2050 038 / dramski.studio@kazalistedubrava.hr