Naslovnica » vijesti Dramskog studija

Produkcije Dramskog studija 2014.

Dramski studio Dječjeg kazališta Dubrava – Sezona 2013./2014.

strah001_web

raspored

 

petak, 9. svibnja 2014.

18,00h / Petra Bokić i grupa: TIGRICA JAKOVICA I PRIJATELJI
Petra Bokić / GRUPA N

igraju / Marta Augustinov, Dominik Hohnjec, Paula Keros, Karla Kračun, Tena Lacić, Dora Paić, Paula Šafranić, Lucija Žunić, Juraj Panić

19,00h / prema poemi Brane Crnčevića: MRAV DOBRA SRCA
Iva lehunšek Panić / GRUPA VD

igraju / Mihaela Benić, Dorotea Beroš, Gregor Birkić, Nika Čibarić, Lucija Kelek, Filip Lovrić, Janko Mesarić, Nika Picek, Leo Šimić, Rafaela Šimić, Tin Tarabochia, Lea Vuinac, Roko Vukelić

20,00h / po motivima Agathe Christie: NOIR
Mario Kovač / GRUPA H

igraju / Lukrecija Bednjički, Marija Blažević, Hana Delabarbara, Laura Lipovšek, Gabriella Rudar, Zvonimir Škegro, Ivan Validžić, Jakov Vranković, Matija Vukičević, Anamaria Vuletić, Gabriela Židak, Marija Lucija Marohnić

21,00h / Radovan Ivšić: SUNČANI GRAD
Zoran Skalicki

igraju / Ema Jugović, Josipa Krčelić, Lea Rappl, Ema Umičević, Luka Bare, Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Vito Tičić, Vid Vukelić

 

nedjelja, 25. svibnja 2014.

19,00h / Luko Paljetak: MIŠEVI I MAČKE NAGLAVAČKE
Diana Osmanović / GRUPA I

igraju / Gabrijela Bednjički, Ivan Belec, Vito Bonić, Matea Botica, Lulu Bradica, Ena Bukovec, Kaja Eršek, Emanuela Gudelj, Leon Perković, Ema Živković, Leon Franko Dedić, Mia Mikulec, Nikola Prekratić

20,00h / Iva Lehunšek Panić i grupa: I TAKO SVAKI DAN
Iva Lehunšek Panić / GRUPA PA

igraju / Iva Barbarić, Lorena Cvitkušić, Petra Franetić, Karmela Jolić, Karlo Kalinić, Carla Perović, Mateo Plavec, Sara Topčić

 

petak, 30. svibnja 2014.

19,00h / Luko Paljetak: DUHOVI SA STRAHURNA
Diana Osmanović / GRUPA M

igraju / Petra Alimović, Ema Brčić, Dora Bubenik, Ema Hadžić, Anja Janković, Franka Karačić, Vida Koštić, Fanny Minić, Diana Novosel, Barbara Peras, Noemi Prebisalić, Mihael Talan, Emma Buzina, Marija Palić

20,00h / Iva Lehunšek Panić i grupa: SARKAZAM UZVRAĆA UDARAC
Iva Lehunšek Panić / GRUPA PB

igraju / Lovro Bilić, Matija Bilić, Ana Čačić, Lorena Gečević, Ana Klasnić, Karla Kovačević, Klara Kundich, Lorna Pratnemer, Dorotea Sokol, Marta Blajić

 

subota, 31. svibnja 2014.

17,00h / Andrea Belamarić i Tamara Bućan: TAJNA ANTIČKOG PRSTENA
Valentina Šokec / GRUPA P

igraju / Andrea Belamarić, Tamara Bućan, Gabriela Denić, Lola Krog, Klara Krpan, Nikola Luković, Tomislav Ljeljak, Darjan Marušić, Lara Marušić, Josip Novak, Leonarda Popović, Dario Potočki, Enia Stanković, Dorotea Vlahović

18,00h / Petra Bokić i grupa: CIRKUS BALTAZARGRADA
Petra Bokić / GRUPA B

igraju / Iva Ajduković, Mona Barišić, Pavle Jelenak, Tara Lukić, Nela Matjanec, Dora Milanković, Ivor Miletić, Matej Pek, Tea Stunić, Polona Ščrbić, Leonarda Švigir, Katarina Tkalčec, Blaž Tustić, Iskra Vranković, Ivana Vrkić

19,00h / Diana Osmanović i grupa: LUDOVEČKA 32b
Petra Bokić / GRUPA L

igraju / Leonarda Fronjek, Tena Katanić, Leonarda Klasan, Lara Krstanović, Laura Kundich, Tia Landikušić, Sasha Lučić, Tea Marković, Mia Parić, Mila Sopta, Korina Sviben, Nina Škarupka, Dora Šušković, Marija Klenkar

20,00h / Valentina Šokec i grupa: NOĆ U MUZEJU
Valentina Šokec / GRUPA Š

igraju / Lara Brcko, Jurja Javorić, Gloria Macan, Lucija Matić, Maksim Milivojević, Lara Petković, Ivona Pisk, Jelena Podoreški, Barbara Sajković, Katarina Semren, David Petar Vitković, Ana Maria Mandić

 

subota, 7. lipnja 2014.

20,00h / Lara Antić i grupa: ČUJEŠ LI ME?
Lara Antić / GRUPA LA

igraju / Sara Belinc, Tara Berend, Petra Biškupec, Ana Ilievska, Lidija Jurčić, Marta Jurišić, Marija Ljeljak, Lucija Pervan, Nika Šerbinek, Ana Šuša, Marina Šuša, Petra Tolp, Sara Vojvodić, Hana Mahmuljin

21,00h / Mira Perić Kralik, Diana Meheik, Jelena Božić: BOŽJI PROZORI
odabrani prizori iz drama: Hana i Hana, Jerihonska ruža i Zovem se Marija
Zoran Skalicki / GRUPA K

igraju / Fran Bare, Mirna Čanađija, David Filipčić, Petra Furdić, Tena Palijan, Mirta Skelin, Andrea Rumenjak

 

utorak, 10. lipnja 2014.

18,30h / Dennis Kelly: DNA
Petar Atanasoski / GRUPA G

igraju / David Čalić, Stela Dendić, Paula Kovač, Magdalena Lukić, Katarina Ljeljak, Ana Ljubičić, Antonija Majerić, Lorena Majetić, Lee Sumirat Adikusumah, Faris Šećerkadić, Klara Tepuš, Lucija Mišak

20,00h / Dragutin Domjanić: PETRICA KEREMPUH I SPAMETNI OSEL
Zoran Skalicki / GRUPA F

igraju / Josip Ćetković, Grgur Dubravčić, Jakov Freund, Josipa Krčelić, Lea Rappl, Vito Tičić, Ema Umičević, Luka Bare, Vid Vukelić

21,00h / Iva Lehunšek Panić i grupa: COOLER THAN ME
Iva Lehunšek Panić / GRUPA C

igraju / Laura Elzner, Bruna Perica, Lidija Penić-Grgaš, Paula Bubaš, Irma Jakić, Klara Vlahovski, Manuela Bajan, Lara Jelušić, Filip Petrović, Eugen Sever-Koren

 

srijeda, 11. lipnja 2014.

20,00h / Bertolt Brecht: ISTJERIVANJE ĐAVLA
Zoran Skalicki / GRUPA Ž

igraju / Paula Batur, Žaklina Cvitkušić, Ivona Rašić, Ana Smrk, Fran Vuger, Tomislav Zorjan, Ema Drokan, Dino Drokan

21,00h / Iva Lehunšek Panić i grupa: BANKALIŠTE
Iva Lehunšek Panić / GRUPA R

igraju / Davorina Bakota, Bosiljka Antolković, Ksenija Schmidtbauer, Ines Lenđer, Valeria Sindičić Lovrinović, Gordana Kopun, Alen Škugor, Ratko Marolin

________________________________________

ton-majstor: Dino Čosić
majstor rasvjete: Dominik Lenac
scenska tehnika: Marko Zeba i Zlatan Kvočić

 

 

… uskoro slijedi nadopuna rasporeda!